Dlaczego My?

Strona główna / Dlaczego My?

Znaczna część klientów przymierzająca się do zakupu przez internet przed złożeniem zamówienia chciała by mieć pewność, że wybiera sprzedawcę, który jest godny zaufania a jego produkty spełnią ich oczekiwania co do jakości i funkcjonalności. Z myślą o tym stworzyliśmy zakładkę, która przedstawi Państwu korzyści płynące z wyboru właśnie naszej firmy.

Ozonmed to firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży różnego rodzaju ozonatorów.

W naszym asortymencie mamy urządzenia do:
– do ozonowania powierzchni/powietrza
– wody pitnej, warzyw, owoców i mięsa
– do leczenia uzupełniającego w przypadku niegojących się ran czy m.in. stopy cukrzycowej

Własna seria produktów

Posiadamy własną serię produktów, których jesteśmy producentem. Wszystkie produkty przed dopuszczeniem ich do sprzedaży przeszły wszystkie wymagane testy bezpieczeństwa czego dowodem są posiadane przez nas certyfikaty. Nasze produkty tworzymy na bazie doświadczeń własnych oraz naszych klientów i partnerów. Przede wszystkim staramy się osiągnąć kompromis między wysoką jakością, bezawaryjnością oraz ceną urządzeń i ich wyglądem. Stosujemy tylko najwyższej klasy podzespoły, dzięki czemu nasze urządzenia służą bezawaryjnie przez wiele lat.

Współpracujemy z największymi producentami ozonatorów na świecie dzięki czemu nie musimy przerzucać wysokich kosztów badań na naszych klientów.

To sprawia, że możemy dostarczyć produkty o najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie.

We współpracy z jedną z największych firm na świecie z branży ozonatorów stworzyliśmy takie bestsellery sprzedaży jak modele: OZ-600, PRO-10M, PRO-10G oraz PRO-30G.

Własny Serwis

Opinie naszych klientów